Nine Perfect Strangers na pierwszej zapowiedzi!

}

Data: 26 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu udostępniła pierwszy zwiastun swojego limitowanego serialu psychologicznego Nine Perfect Strangers. Możecie zapoznać się z nim poniżej.

Produkcja jest adaptacją popularnej powieści Dziewięcioro nieznajomych Liane Moriarty, autorki historii doskonale znanej nam z serialu Wielkie kłamstewka.

Fabuła opowie nam o nowoczesnym ośrodku zdrowia i odnowy biologicznej, który w swojej ofercie obiecuje natychmiastowe uzdrowienie i przemianę. Trafia do niego dziewięcioro nieznajomych, zestresowanych i przygnębionych ludzi, którzy starają się rozpocząć swoje życie na nowo. Nad ich rekonwalescencją czuwa dyrektor ośrodka Masha. Jej misją jest przywrócenie do pełni życia zmęczonych ciał i umysłów. Początkowo zadowoleni kuracjusze nie mają pojęcia co naprawdę czeka na nich w ośrodku.

Obsada serialu prezentuje się nad wyraz znakomicie. Prowadzi ją Nicole Kidman, która wciela się w Mashę. Partnerują jej Regina Hall, Melissa McCarthy, Michael Shannon, Manny Jacinto, Tiffany Boone, Luke Evans, Melvin Gregg, Grace Van Patten, Asher Keddie, Samara Weaving i Bobby Cannavale.

David E. Kelley, Bruna Papadrea i Kidman pełnią funkcję producentów wykonawczych. Kelley jest także współautorem scenariusza wraz z Johnem Henrym Butterworthem. Nine Perfect Strangers to australijska produkcja, która zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Jessica Jones – showrunnerka odchodzi do Warner Bros.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.