Źródło: Geek Town

Nightflyers – zobacz zapowiedź nowego serialu Netflixa!

Historia uczy nas, że jeśli produkcja powstaje na podstawie twórczości George’a R. R. Martina, to możemy spodziewać się serialowego hitu. Na 2019 rok planowana jest premiera serialu Nightflyers, opartego o powieść o tym samym tytule, a już teraz możemy zobaczyć jej filmową zapowiedź.

Fani science fiction muszą koniecznie zapisać sobie tę pozycję na liście seriali do obejrzenia. Nightflyers będzie serialem opowiadającym o przeżyciach i doświadczeniach grupy naukowców, podróżujących statkiem kosmicznym w poszukiwaniu nieznanych im dotąd form życia. Ci, którzy znają już styl pisania George’a R. R. Martina wiedzą, że nie będzie to zwykła historia sci-fi, jakich wiele już powstało. Na głównych bohaterów będą czekać rozmaite niebezpieczeństwa. Będzie dochodziło między nimi do konfliktów, które mogą okazać się równie niebezpieczne, co obce formy życia spotykane w przestworzach. Dzięki odpowiedniemu przedstawieniu relacji między członkami załogi (notabene zamkniętych w hermetycznym środowisku) serial Nightflyers nabierze charakteru podukcji o psychologicznym tle, dzięki czemu z pewnością stanie się bardzo interesujący.

W głównych rolach zobaczymy Gretchen Mol, Eoina Mackena, Davida Ajala, Sama Strike, Mayę Eshet, Angusa Sampsona, Jodie Turner-Smith oraz Briana F. O’Byrne. Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądał serial? Zobaczcie z nami jego świeżutki, jeszcze ciepły teaser:

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.