Nightflyers – zobacz zapowiedź nowego serialu Netflixa!

j

Autor: Ula Zywer

}

Data: 15 maja 2018

a

Kategorie: Newsy

Historia uczy nas, że jeśli produkcja powstaje na podstawie twórczości George’a R. R. Martina, to możemy spodziewać się serialowego hitu. Na 2019 rok planowana jest premiera serialu Nightflyers, opartego o powieść o tym samym tytule, a już teraz możemy zobaczyć jej filmową zapowiedź.

Fani science fiction muszą koniecznie zapisać sobie tę pozycję na liście seriali do obejrzenia. Nightflyers będzie serialem opowiadającym o przeżyciach i doświadczeniach grupy naukowców, podróżujących statkiem kosmicznym w poszukiwaniu nieznanych im dotąd form życia. Ci, którzy znają już styl pisania George’a R. R. Martina wiedzą, że nie będzie to zwykła historia sci-fi, jakich wiele już powstało. Na głównych bohaterów będą czekać rozmaite niebezpieczeństwa. Będzie dochodziło między nimi do konfliktów, które mogą okazać się równie niebezpieczne, co obce formy życia spotykane w przestworzach. Dzięki odpowiedniemu przedstawieniu relacji między członkami załogi (notabene zamkniętych w hermetycznym środowisku) serial Nightflyers nabierze charakteru podukcji o psychologicznym tle, dzięki czemu z pewnością stanie się bardzo interesujący.

W głównych rolach zobaczymy Gretchen Mol, Eoina Mackena, Davida Ajala, Sama Strike, Mayę Eshet, Angusa Sampsona, Jodie Turner-Smith oraz Briana F. O’Byrne. Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądał serial? Zobaczcie z nami jego świeżutki, jeszcze ciepły teaser:

ZOBACZ TEŻ  Truth Seekers - Simon Pegg i Nick Frost w nowej serii od Amazona!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.