Niezwyciężony – Steven Yeun o pracy nad 2. sezonem

}

Data: 5 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Animowany serial Niezwyciężony (z ang. Invincible) to wielki zeszłoroczny hit platformy Amazon Prime Video. Produkcja od razu otrzymała zgodę na realizację kolejnych dwóch sezonów. O postępach prac nad 2. sezonem w jednym z wywiadów wspomniał Steven Yeun, aktor który udziela głosu głównemu bohaterowi animacji.

Yeun w wywiadzie dla serwisu Collider zapytany o postępy nad drugim sezonem Niezwyciężonego, poinformował, że jego produkcja jeszcze się nie rozpoczęła.

Nie zaczęliśmy jeszcze, ale wkrótce zaczniemy. Rozmawiałem z Robertem Kirkmanem, który jest bardzo podekscytowany. Uważa, że 2. sezon będzie jeszcze lepszy niż sezon 1. Materiał źródłowy, z którego czerpiemy jest ogromny, mnóstwo historii zostało do opowiedzenia i spodziewajcie się szaleństwa. – powiedział Yeun

Skoro jeszcze nie rozpoczęto prac nad drugim sezonem, to nowych odcinków prawdopodobnie nie mamy się co spodziewać w tym roku.

Niezwyciężony to wierna adaptacja komiksu Roberta Kirkmana. Animacja opowiada o superbohaterze imieniem Mark, który dowiaduje się, że jest synem pozaziemskiego superbohatera Omni-Mana. Kiedy chłopak odkrywa, iż odziedziczył po ojcu nadludzką siłę i zdolność latania przywdziewa kostium superbohatera i przyjmuje przydomek Invincible. Jednak prowadzenie podwójnego życia nigdy nie jest łatwe.

Źródło: Collider

ZOBACZ TEŻ  Only Murders in the Building sezon 2. - Cara Delevingne dołącza do obsady

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.