”Niezwyciężony” – animacja Amazona dostanie pełnometrażowy film

}

Data: 24 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Udana superbohaterska animacja Amazona Niezwyciężony oparta na komiksie Roberta Kirkmana nie tylko doczeka się kolejnych sezonów, ale i pełnometrażowego, aktorskiego filmu.

Mowa o tym projekcie była już w 2021 roku, kiedy to debiutował serial. Wtedy jednak był on tylko w fazach dalekich planów. Sukces serialu otworzył mu jednak drogę do realizacji. Kirkman chce, aby film powstał jak najszybciej, a ma to związek z popularnością serialu. Chce ”popłynąć na fali”. Za produkcję odpowie studio Universal Pictures.

Animacja opowiada o superbohaterze imieniem Mark, który dowiaduje się, że jest synem pozaziemskiego superbohatera Omni-Mana. Kiedy chłopak odkrywa, iż odziedziczył po ojcu nadludzką siłę i zdolność latania przywdziewa kostium superbohatera i przyjmuje przydomek Invincible. Jednak prowadzenie podwójnego życia nigdy nie jest łatwe.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Nowa zapowiedź The Terminal List

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.