Niewyjaśnione tajemnice – znamy datę premiery drugiej połowy pierwszego sezonu!

20 sierpnia 2020 | Newsy

Wraz z początkiem lipca na platformie Netflix zadebiutował serial Niewyjaśnione tajemnice będący nową wersją klasycznego paradokumentu z lat 90. znanego pod tytułem Unsolved Mysteries. Wtedy to udostępniona została pierwsza połowa serialu.

Wiadomo już kiedy zadebiutują kolejne epizody. Sześć dalszych odcinków swoją premierę będzie mieć 19 października 2020 roku.

Za produkcję serialu odpowiada Shawn Levy – producent wykonawczy Stranger Things. Wraz z nim nad projektem pracują także twórcy oryginalnego serialu – John Cosgrove i Terry Dunn Meurer.

Nowy serial utrzymał format, w jakim kręcony był serial z lat 90. Twórcy wykorzystali format dokumentu, aby odtworzyć prawdziwe nierozwiązane tajemnice różnych przestępstw, zaginięć czy zjawisk paranormalnych, tj. duchy czy porwania przez UFO. Każdy odcinek poświęcony jest jednej konkretnej historii.

unsolved mysteries poster 1233818

Źródło: comicbook

ZOBACZ TEŻ  The Shivering Truth – nowy serial od Adult Swim

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram