w

Niewyjaśnione tajemnice – znamy datę premiery drugiej połowy pierwszego sezonu!

368137c1 unsolvedmysteries title

Wraz z początkiem lipca na platformie Netflix zadebiutował serial Niewyjaśnione tajemnice będący nową wersją klasycznego paradokumentu z lat 90. znanego pod tytułem Unsolved Mysteries. Wtedy to udostępniona została pierwsza połowa serialu.

Wiadomo już kiedy zadebiutują kolejne epizody. Sześć dalszych odcinków swoją premierę będzie mieć 19 października 2020 roku.

Za produkcję serialu odpowiada Shawn Levy – producent wykonawczy Stranger Things. Wraz z nim nad projektem pracują także twórcy oryginalnego serialu – John Cosgrove i Terry Dunn Meurer.

Nowy serial utrzymał format, w jakim kręcony był serial z lat 90. Twórcy wykorzystali format dokumentu, aby odtworzyć prawdziwe nierozwiązane tajemnice różnych przestępstw, zaginięć czy zjawisk paranormalnych, tj. duchy czy porwania przez UFO. Każdy odcinek poświęcony jest jednej konkretnej historii.

unsolved mysteries poster 1233818

Źródło: comicbook

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

strangerthings3

Stranger Things nie zakończy się 4. sezonem!

hoh2 portrait bc 0010

Eli Roth: Historia horroru – ogłoszono datę premiery 2. sezonu