Niewinny – Netflix przedstawia zwiastun serialu opartego na powieści Cobena

}

Data: 7 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Współpraca pomiędzy platformą Netflix a pisarzem Harlanem Cobenem trwa. Nową produkcją będącą jej efektem jest serial Niewinny, którego fabuła opiera się o powieść amerykańskiego autora o tym samym tytule. W sieci zadebiutował jej zwiastun.

Nikt nie ucieknie przed przeszłością. Wkrótce przekonają się o tym Mateo, Olivia, Lorena i Aguilar, gdy będą musieli zmierzyć się z konsekwencjami decyzji, które zrujnowały im życie.

Główny bohater to Mateo, który chcąc pomóc przypadkowo zabija człowieka. Po dziewięciu latach więzienia wychodzi na wolność, ledwo radząc sobie z tym co kiedyś zrobił. Stara się wrócić do normalnego życia, jego prawnicza kariera nabiera tempa, spodziewa się także dziecka. Wszystko jednak nagle zaczyna się rozpadać. Mateo otrzymuje zdjęcie żony z innym mężczyzną, a na progu jego domu pojawia się policja. Mężczyzna zostaje wplątany w kolejne morderstwo i śmiertelnie niebezpieczną intrygę, której kompletnie nie rozumie…

Niewinny to serial hiszpańskiej produkcji. W rolach głównych występują Mario Casas, Aura Garrido, Alexandra Jiménez, Jordi Coll i Josean Bengoetxea. Twórcą serialu jest Oriola Paulo.

Premiera serialu Niewinny już 30 kwietnia 2021 roku.

Źródło: youtube, Netflix

ZOBACZ TEŻ  „Niewinny” - kolejna hiszpańska perełka Netflixa? Recenzja serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.