”Niewidzialna wojna” – serial o Patryku Vedze już dostępny na Canal+ online

}

Data: 18 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Skandale, seks, afery i polityka. Patryk Vega kojarzony jest z bezkompromisowym, brutalnym kinem. W mediach pisze się zarówno o kontrowersjach wokół produkcji, jak i samego reżysera. Bez względu na ocenę jego twórczości, Vega jest na pewno istotną postacią polskiego kina, a jego filmy zyskują rzeszę fanów. W serwisie CANAL+ online dostępne są już wszystkie odcinki jego nowego serialu Niewidzialna wojna, produkcji powstałej na kanwie pełnometrażowego dzieła mającego swą kinową premierę we wrześniu 2022 roku.

O Patryku Vedze piszę się dużo i różnie. Jedni go kochają, inni krytykują, ale nikogo nie pozostawia obojętnym. Vega sprzedał 40 milionów biletów, jego filmy przyciągały do kin milionową widownię, konsekwentnie podbijając stawkę Box Office.

W końcu reżyser postanowił wyciągnąć asa z rękawa i zdecydował się na nakręcenie filmu będącego autobiografią. 

W tytułową rolę wcielił się Rafał Zawierucha, który codziennie na planie przechodził spektakularną metamorfozę, by upodobnić się do reżysera. Towarzyszy mu Anna Mucha w roli matki samotnie wychowującej syna. Trzeba przyznać, że ta relacja jest przedstawiona w filmie z dużą uwagą i ładunkiem emocjonalnym. Widać, jak ważną rolę w życiu reżysera odgrywała wspierająca go mama.

Jak wyglądała droga do sławy Patryka Krzemienieckiego? Chłopak od zawsze marzył o tym, żeby „robić” filmy. Kino, do którego miłość zaszczepił w nim dziadek, było jego powołaniem. Jak dotarł na szczyt? Czym zajmował się, zanim chwycił za kamerę i zaczął zaskakiwać widownię swoimi odważnymi produkcjami? W końcu – jaką rolę w życiu kontrowersyjnego reżysera odgrywa wiara i co wywołało u niego potrzebę nawrócenia? Tego dowiecie się z Niewidzialnej wojny.

Źródło: Canal+

ZOBACZ TEŻ  Nowe seriale akcji na Viaplay! Jest w czym wybierać

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.