altered carbon

Nieśmiertelność już do kupienia w Polsce – otwarcie pawilonu Altered Carbon

1 lutego 2018 | Newsy

j

Od jutra mieszkańcy Warszawy będą mogli sprawdzić, jak żyje się w świecie, w którym ciała zmienia się jak rękawiczki, zyskując nieśmiertelność. W trakcie uroczystego otwarcia pawilonu grupa Psychasec pokaże najnowszą kolekcję cielesnych powłok, a wydarzenie uświetni pokaz artystyczny przygotowany przez choreografkę Martę Ziółek.

W najbliższy weekend każdy zyska szansę do bliższego poznania cyberpunkowej wizji przyszłości. W futurystycznej scenerii odwiedzający zobaczą wiele atrakcji, na przykład najnowszy model stosu korowego i prototyp ludzkiej powłoki. Skorzystają też z pobliskiej przymierzalni ciał. Zgłębią również historię nieśmiertelności i wysłuchają komentarza XXI-wiecznej ekspertki, Alexandry Przegalińskiej.

Wyobraźcie sobie przyszłość. Warszawa, rok 2384. Od 300 lat firma Psychasec tworzy ludzkie powłoki o najwyższej jakości. Jej wyroby trafiają do klientów na całym świecie i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Lider branży wkracza na polski rynek i otwiera swój pierwszy oddział na placu Trzech Krzyży.

Pawilon Altered Carbon będzie otwarty przez 3 dni w godzinach 11 – 21 w Galerii Ethos (Plac Trzech Krzyży 10/14) . Wstęp bezpłatny. Wydarzenie promuje najnowszy serial Netflixa, Altered Carbon. Premiera spektakularnego widowiska science fiction już jutro.

ZOBACZ TEŻ  Army of the Dead: Lost Vegas – Netflix dołącza nowych aktorów do głosowej obsady anime

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram