w

Nieśmiertelność już do kupienia w Polsce – otwarcie pawilonu Altered Carbon

altered carbon

Od jutra mieszkańcy Warszawy będą mogli sprawdzić, jak żyje się w świecie, w którym ciała zmienia się jak rękawiczki, zyskując nieśmiertelność. W trakcie uroczystego otwarcia pawilonu grupa Psychasec pokaże najnowszą kolekcję cielesnych powłok, a wydarzenie uświetni pokaz artystyczny przygotowany przez choreografkę Martę Ziółek.

W najbliższy weekend każdy zyska szansę do bliższego poznania cyberpunkowej wizji przyszłości. W futurystycznej scenerii odwiedzający zobaczą wiele atrakcji, na przykład najnowszy model stosu korowego i prototyp ludzkiej powłoki. Skorzystają też z pobliskiej przymierzalni ciał. Zgłębią również historię nieśmiertelności i wysłuchają komentarza XXI-wiecznej ekspertki, Alexandry Przegalińskiej.

Wyobraźcie sobie przyszłość. Warszawa, rok 2384. Od 300 lat firma Psychasec tworzy ludzkie powłoki o najwyższej jakości. Jej wyroby trafiają do klientów na całym świecie i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Lider branży wkracza na polski rynek i otwiera swój pierwszy oddział na placu Trzech Krzyży.

Pawilon Altered Carbon będzie otwarty przez 3 dni w godzinach 11 – 21 w Galerii Ethos (Plac Trzech Krzyży 10/14) . Wstęp bezpłatny. Wydarzenie promuje najnowszy serial Netflixa, Altered Carbon. Premiera spektakularnego widowiska science fiction już jutro.

Marcelina Kulig

Napisane przez Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seriale horrory

Najpopularniejsze i najstraszniejsze seriale horrory – 7 propozycji

altered carbon netflix trailer e1512469209147

Serialowa prasówka do drugiego śniadania [02.02.2018]