Przeczytano:

altered carbon

Nieśmiertelność już do kupienia w Polsce – otwarcie pawilonu Altered Carbon

01 02 2018 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Marcelina Kulig

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Od jutra mieszkańcy Warszawy będą mogli sprawdzić, jak żyje się w świecie, w którym ciała zmienia się jak rękawiczki, zyskując nieśmiertelność. W trakcie uroczystego otwarcia pawilonu grupa Psychasec pokaże najnowszą kolekcję cielesnych powłok, a wydarzenie uświetni pokaz artystyczny przygotowany przez choreografkę Martę Ziółek.

W najbliższy weekend każdy zyska szansę do bliższego poznania cyberpunkowej wizji przyszłości. W futurystycznej scenerii odwiedzający zobaczą wiele atrakcji, na przykład najnowszy model stosu korowego i prototyp ludzkiej powłoki. Skorzystają też z pobliskiej przymierzalni ciał. Zgłębią również historię nieśmiertelności i wysłuchają komentarza XXI-wiecznej ekspertki, Alexandry Przegalińskiej.

Wyobraźcie sobie przyszłość. Warszawa, rok 2384. Od 300 lat firma Psychasec tworzy ludzkie powłoki o najwyższej jakości. Jej wyroby trafiają do klientów na całym świecie i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Lider branży wkracza na polski rynek i otwiera swój pierwszy oddział na placu Trzech Krzyży.

Pawilon Altered Carbon będzie otwarty przez 3 dni w godzinach 11 – 21 w Galerii Ethos (Plac Trzech Krzyży 10/14) . Wstęp bezpłatny. Wydarzenie promuje najnowszy serial Netflixa, Altered Carbon. Premiera spektakularnego widowiska science fiction już jutro.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również