Niepokojący zwiastun 3. sezonu Servant

}

Data: 14 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Apple TV+ prezentuje pełną zapowiedź serialu Servant. Produkcja ta to psychologiczny horror, za który odpowiada świetny filmowiec M. Night Shyamalan.

Zwiastun przedstawia konsekwencje działań Leanne. Członkowie sekty The Church of the Lesser atakują Dorothę i Seana. Nadchodząca seria będzie równie niepokojąca i tajemnicza co poprzednie sezony.

Fabuła serialu opowiada o młodym małżeństwie, które niedawno przeżyło śmierć własnego dziecka. Nie mogąc się po tym podnieść decydują się na ekstremalną terapię, jaką jest otrzymanie do domu lalki do złudzenia przypominającej niemowlę. Jednak matka w lalce zaczyna widzieć prawdziwe dziecko i nawet zatrudnia nianię do opieki nad nim. Kobieta ta skrywa jednak mroczną tajemnicę.

W obsadzie powracają Rupert Grint, Lauren Ambrose, Toby Kebbell i Nell Tiger Free.

Premiera 10-odcinkowego sezonu 3. już 21 stycznia 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  V-Wars – Ian Somerhalder na pierwszych zdjęciach z serialu! Jest także data premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.