Nieobecni – nowa produkcja TVN, poznajcie szczegóły!

20 lipca 2020 | Newsy

Nieobecni to serial, którego realizacja do tej pory trzymana była przez stację w tajemnicy, chociaż zdjęcia do tego projektu trwają już od kilku tygodni. Produkcja powstaje na zamówienie serwisu Player.pl i najpierw trafi do niego, a potem pojawi się na antenie stacji.

Osią serialu jest seria wydarzeń dotycząca zaginięcia całej rodziny. Twórcy produkcji inspirowali się prawdziwymi historiami najgłośniejszych zaginięć ostatnich lat w Polsce. Intrygująca zagadka rodziny Gajdów łączy w sobie elementy obyczajowe z wątkiem śledczym.

Zdjęcia realizowane są od kilku tygodni w Warszawie i okolicach. Na małym ekranie debiutująca w głównej roli serialowej Justyna Wasilewska. Partneruje jej Piotr Głowacki oraz Danuta Stenka, Anna Dymna, Izabela Kuna, Grzegorz Damięcki, Łukasz Garlicki, Tomasz Włosok, Aleksandra Justa i Maria Kania.

000abnbe2n70ga3k c122 f4
tvn

Bohaterką Nieobecnych jest Mila Gajda, ciesząca się uznaniem tancerka i performerka, która wraca do rodzinnego Kasprowa na święta Bożego Narodzenia. Na miejscu kobieta odkrywa, że jej najbliżsi zniknęli w tajemniczych okolicznościach… Wraz z podkomisarzem z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Filipem Zacharem rozpoczynają poszukiwania odkrywając coraz to bardziej intrygujące elementy, a odpowiedzi na nurtujące ich pytania z pewnością nie są łatwe do przyjęcia.

Pomysłodawczynią i scenarzystką wiodącą serialu jest Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, a scenariusz powstawał we współpracy z Daną Łukasińską, Karoliną Szymczyk-Majchrzak i Adamem Cioczkiem. Reżyserem serialu jest Bartosz Konopka, a autorem zdjęć Paweł Dyllus.

Premiera pierwszego, składającego się z 10 odcinków, sezonu Nieobecnych jeszcze w tym roku w Playerze. Na antenę TVN serial trafi w 2021 r.

Źródło: tvn

ZOBACZ TEŻ  Polskie seriale kryminalne - zobacz 19 ciekawych propozycji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy