Niedługo rozpoczną się zdjęcia do 3. sezonu serialu Wojownik

}

Data: 21 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Aby uczcić rocznicę śmierci legendarnego mistrza sztuk walki Bruce’a Lee, jego córka Shannon Lee opublikowała w mediach społecznościowych wpis informujący o dacie rozpoczęcie zdjęć do oczekiwanego trzeciego sezonu serialu Wojownik.

Ekipa wejdzie na plan 18 lipca. Będzie to na około dwa lata od końca drugiego sezonu emitowanego przez Cinemax. Stacja potem anulowała serial, a uratowała go platforma HBO Max.

Akcja Wojownika rozgrywa się pod koniec XIX wieku, w dobie wojen toczonych przez chińskie gani w dzielnicy Chinatown w San Francisco. Scenariusz do serialu powstał na podstawie zapisków legendarnego mistrza sztuk walki Bruce’a Lee.

Główny bohater Ah Sahm jest mistrzem sztuk walki, który w tajemniczych okolicznościach przybywa do San Francisco z Chin. Ah Sam pokazuje na co go stać podczas walki i zaczyna pracować jako żołnierz dla Hop Wei, jednej z najpotężniejszych rodzinnych organizacji przestępczych w Chinatown.

W drugim sezonie śledziliśmy losy członków dwóch rywalizujących ze sobą chińskich gangów – Hop Wei i Long Zii. Ich członkowie walczą między sobą o wpływy i władzę, pomimo, że przybierające na sile antychińskie nastroje mogą położyć kres obu organizacjom. 

W głównej roli występuje Andrew Koji. Twórcą serialu jest Jonathan Tropper. Oba dotychczasowe sezony są już dostępne na HBO Max.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Wojownik sezon 2. - poznajcie dalsze losy Ah Sahma

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.