Niebezpieczna misja odsłoni najmroczniejsze tajemnice Księżyca – zwiastun The Silent Sea

}

Data: 10 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix prezentuje zwiastun serialu The Silent Sea, produkcji pochodzącej z Korei Południowej. Kraj ten w ostatnim czasie zasłynął hitowym serialem Squid Game.

The Silent Sea to post-apokaliptyczna produkcja science fiction, która rozgrywa się w świecie, gdzie brakuje wody, a Ziemia uległa spustynnieniu. Członkowie specjalnego zespołu wysłani zostają na Księżyc w celu zabezpieczenia tajemniczej próbki z opuszczonego ośrodka badawczego Balhae Base. Misja ma zaledwie wskaźnik 10% przeżycia. Czy załodze uda się wyjść z niej cało? Jakie tajemnice kryje opuszczona księżycowa baza? Odpowiedzi na te i inne pytania już 24 grudnia! Na serial składa się 8 odcinków.

W obsadzie serialu znajdują się m.in. Gong Yoo jako Han Yun-jae, lider zespołu eksploatacyjnego, Bae Doona jako astrobiolog Song Ji-an, zdeterminowany odkryć prawdę o wypadku do jakiego niegdyś doszło na obecnie opuszczonej stacji badawczej, Lee Joon, Kim Sun-young, Lee Mu-saeng i Lee Sung-wook.

Za reżyserię thrillera odpowiada Choi Hang-yong, który pracował na podstawie scenariusza napisanego przez Park Eun-kyo. Fabuła opiera się na krótkometrażowym filmie reżysera z 2014 roku zatytułowanym The Sea of Tranquility.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  The First Lady – rola Geralda Forda obsadzona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.