Nie żyje Wiesław Gołas, aktor znany z serialu Czterej pancerni i pies

9 września 2021 | Newsy

Aktor zmarł dzisiaj nad ranem. Informację o jego śmierci potwierdziła córka aktora Agnieszka Gołas-Ners. Wiesław Gołas miał 90 lat, za miesiąc obchodziłby swoje 91 urodziny.

Aktor od dłuższego czasu zmagał się z zdrowotnymi problemami. W ubiegłym roku doznał pierwszego udaru, a przed kilkoma dniami kolejnego. Po tym jego stan był na tyle poważny, że lekarzom nie udało się go już uratować.

Większość z nas Wiesława Gołasa z pewnością kojarzy z roli Tomka Czereśniaka z serialu Czterej pancerni i pies. Aktor wystąpił także w takich serialach jak Alternatywy 4, Zaklęty dwór, Czterdziestolatek, Kapitan Sowa na tropie czy Droga. Był także członkiem Kabaretu Starszych Panów.

Źródło: Onet

ZOBACZ TEŻ  Diablo - Activision Blizzard dogaduje się z Netflixem w sprawie serialu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram