w

Nie z tego świata – wielki powrót Johna Winchestera!

Po nieobecności w aż 12. sezonach do swojej roli powraca Jeffrey Dean Morgan, znany z roli Negana w The Walking Dead. Jest on ojcem braci Winchester.

John Winchester wróci w 300. odcinku serialu. Jego ostatni występ mogliśmy podziwiać w sezonie 2, a w sezonie 4. pojawił się dosłownie na chwilę w retrospekcji z przeszłości. Przez cały ten czas Morgan chciał powrócić do serialu, jednak nie pozwalały mu na to jego zawodowe zobowiązania. Udało mu się to dopiero 12 lat po jego ostatnim występie.

Jak mówią twórcy, Robert Singer i Andrew Dabb, do powrotu starego Winchestera przekonali ich sami fani, a raczej ich lojalność wobec serialu, który przez tyle lat utrzymuje dobrą oglądalność i ma swoich wiernych fanów.

Odcinek w którym ponownie ujrzymy Morgana zatytułowany jest Lebanon, a jego premiera odbędzie się 7 lutego.

Źrodło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

Supergirl sezon 4. – promo 11. odcinka

Magicy

Magicy – powstanie 5. sezon serialu!