Nie z tego świata – wielki powrót Johna Winchestera!

}

Data: 22 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

Po nieobecności w aż 12. sezonach do swojej roli powraca Jeffrey Dean Morgan, znany z roli Negana w The Walking Dead. Jest on ojcem braci Winchester.

John Winchester wróci w 300. odcinku serialu. Jego ostatni występ mogliśmy podziwiać w sezonie 2, a w sezonie 4. pojawił się dosłownie na chwilę w retrospekcji z przeszłości. Przez cały ten czas Morgan chciał powrócić do serialu, jednak nie pozwalały mu na to jego zawodowe zobowiązania. Udało mu się to dopiero 12 lat po jego ostatnim występie.

Jak mówią twórcy, Robert Singer i Andrew Dabb, do powrotu starego Winchestera przekonali ich sami fani, a raczej ich lojalność wobec serialu, który przez tyle lat utrzymuje dobrą oglądalność i ma swoich wiernych fanów.

Odcinek w którym ponownie ujrzymy Morgana zatytułowany jest Lebanon, a jego premiera odbędzie się 7 lutego.

Źrodło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead sezon 10. - zobaczcie zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.