pixel

Przeczytano:

supernatural

Nie z tego świata skasowany. Sezon 15 ostatnim!

23 03 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Stacja The CW zdecydowała się zakończyć swoją wieloletnią przygodę z serialem Nie z tego świata. Nadchodzący 15. sezon będzie finałowym. Obecnie emitowany jest sezon 14.

Serial opowiadający o walce braci Winchester ze złem jest najdłużej emitowanym serialem science-fiction w amerykańskiej telewizji. Z 20 odcinkami finałowego sezonu cała seria liczyć będzie 327 epizodów.

O tym, iż serial zostanie zakończony poinformowali aktorzy odgrywający głównych bohaterów – Jared Padalecki, Jensen Ackles i Misha Collins. Na Twitterze jednego z nich opublikowane zostało wideo.

Również twórcy serialu Andrew Dabb i Robert Singer odnieśli się do tej decyzji. Wydali oni oświadczenie, w którym dziękują całej ekipie za pracę i zaangażowanie i wyrażają nadzieję, że fani długo nie zapomną o wspaniałych postaciach jakie udało im się stworzyć. Będziecie tęsknić?

Źródło: cinemablend

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również