Przeczytano:

Nie będzie sequela serialu Dark Shadows

06 11 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Stacja The CW, która planowała nakręcić kontynuację serialu Dark Shadows emitowanego w latach 1966-1971 zrezygnowała z tych planów. Produkcja mająca nosić podtytuł Reincarnation nie otrzymała zamówienia na odcinek pilotażowy.

Scenariusz do sequela napisał Mark B. Perry. Projekt miał być współczesną kontynuacją przygód rodziny Collinsów z Collinsport. Rodzina ta naznaczona była klątwą, bowiem jeden z jej członków jest wampirem. Przybywa do nich guwernantka Victoria, która jest świadkiem dziwnego zachowania familii skrywającej ten upiorny sekret. Kobieta wciągnięta zostaje w tajemniczy świat pełny nadprzyrodzonych stworzeń i gotyckiego romansu.

Od czasu serialu Dark Shadows było już kilka prób ponownego przeniesienia historii Collinsów na szklany ekran. To serial z 1991 roku oraz film telewizyjny z 2004 roku. Najpopularniejszą jednak adaptacją kultowego serialu jest kinowy film Mroczne cienie z 2012 roku w reżyserii Tima Burtona mogący poszczycić się gwiazdorską obsadą, w skład której wchodzi Eva Green i Johnny Deep.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również