Nie będzie jednak serialu o Harrym Potterze – przynajmniej w najbliższym czasie

}

Data: 12 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Pod koniec stycznia w światowych mediach pojawiła się bardzo ciekawa informacja jakoby dla HBO Max miał powstać serial rozgrywający się w świecie znanym nam z popularnej serii książek o czarodziejach J.K. Rowling. Teraz do tych rewelacji odniósł się szef Warner Bros.

Oznajmił on, iż nie ma obecnie żadnej serii o Harrym Potterze w fazie rozwoju. Również szef HBO Max Casey Bloys skomentował te wieści. Potwierdził, iż przeprowadzone zostały wstępne rozmowy 'badawcze’. Jednak nie było to nic wiążącego. Padł tylko luźny pomysł, który został przedsykutowany. Dodał także, iż seria ta jest wielka i zawsze będzie jakieś zainteresowanie zrobienia z niej czegoś wysokiej jakości, ale jeszcze nie teraz.

Także w najbliższym czasie z pewnością nie doczekamy się serialowego powrotu do Hogwartu. Cieszycie się z takiego obrotu sprawy czy jednak żałujecie?

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Zadzwoń do Saula – finałowy sezon dopiero za rok!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.