Niania – serial powróci?

27 lipca 2020 | Newsy

Niedawno stacja TVN poinformowała o reaktywacji, aż dwóch swoich dawnych serialowych przebojów – BrzydUla i Usta Usta. Czyżby przyszedł też czas na Nianię?

Nie ma na razie żadnych oficjalnych informacji, wszystko jest w sferze spekulacji. Aktorka Agnieszka Dygant, odgrywająca główną rolę w serialu Niania na swoim profilu na Instagramie opublikowała intrygujące zdjęcie z efektem boomerangu, na którym widzimy ją z Tomaszem Kotem. Jest także ciekawa informacja o ”trudnych spotkaniach po latach”?

https://www.instagram.com/p/CC_pj95nTzb/

Co o tym sądzicie? Chcielibyście, aby serial Niania powrócił?

Serial ten skupiał się na szalonych perypetiach pewnej niani, która przyjęła posadę w domu pana Skalskiego.

Źródło: światseriali

ZOBACZ TEŻ  Jessica Jones sezon 3. - jest data premiery!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram