Newsy na sobotę: prank, fałszerstwa i Szybki cash!

}

Data: 13 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix na koniec sierpnia i początek września ma trzy ciekawe serialowe propozycje. Znajdą coś dla siebie zarówno fani żartów w stylu Jackass, jak i Ci, którzy pokochali filmową trylogię Szybki cash.

Na początek prezentujemy zwiastun serialu Chad & JT Go Deep. To produkcja w stylu słynnego Jackass. Najlepsi kumple Chad i JT emanują pozytywnymi wibracjami, promując aktywizm i luz w zwariowanym i pełnym pranków komediowym serialu. Premiera sezonu pierwszego już 23 sierpnia.

Drugą propozycją Netflixa jest młodzieżowy serial Podróbki, w którym to dwie nastolatki postanawiają zbudować imperium fałszywych dowodów tożsamości. Kiedy ich interes się rozkręca przekonują się, że taki zarobek nie jest wcale łatwy. Muszą stawić czoła realiom przestępczej egzystencji.

To kanadyjski serial, za który odpowiada David Turko. W obsadzie znajdują się Emilija Baranac, Jennifer Tong i Richard Harmon. Premiera 2 września.

Na koniec najlepsze! Nadchodzi drugi sezon serialu Szybki cash: Serial. Produkcja ta jest sequelem filmowej trylogii Szybki cash.

Ścieżki ambitnej bizneswoman, czarującego gangstera i zbuntowanego nastolatka splatają się w wyniku desperackiej i potencjalnie tragicznej pogoni za bogactwem. Premiera nowych epizodów 22 września.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Netflix, Netflix, pokaż rogi, dam ci widzów tłum mnogi

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.