New Scotland Yard Files – nowy program kryminalny produkcji własnej CBS Reality

}

Data: 26 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Stacja CBS Reality przygotowała coś specjalnego dla fanów kryminalnych produkcji. Już 29 czerwca na jej antenie zadebiutuje program New Scotland Yard Files, który opowie o pracy detektywów z londyńskiego Scotland Yardu.

Obecni i byli detektywi z londyńskiego Scotland Yardu otworzą przed widzami swoje archiwa i opowiedzą o tym, jak doprowadzili do schwytania niektórych z najbardziej niesławnych stołecznych morderców, kierując się przy tym detektywistycznym kodeksem: niczego nie zakładać z góry, nikomu nie wierzyć i wszystko kwestionować. Dzięki sugestywnym rekonstrukcjom, dostępowi do archiwalnych materiałów prasowych i dogłębnym rozmowom z ekspertami, każdy z 10 odcinków serii przeprowadzi widza przez meandry śledztw prowadzonych w sprawach morderstw i pokazuje, w jaki sposób policja wpadła na ślad sprawcy, zidentyfikowała go i w końcu złapała.

Gospodarzem serii jest były detektyw Scotland Yardu – Peter Bleksley, który dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu wnosi unikalny wgląd w omawiane sprawy.

Premiera serii 29 czerwca o 22:00 na kanale CBS Reality, emisja pozostałych odcinków w dni powszednie o 22:00 (do 10 lipca).

Źródło: news prasowy za CBS Reality

ZOBACZ TEŻ  Gambit królowej – zwiastun i plakat nowego serialu Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.