pixel

Przeczytano:

New-Gen – nowa superbohaterska animacja oparta o komiksy Marvela

24 10 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Powstaje nowa superbohaterska produkcja oparta o komiksy Marvela. To animowany serial New-Gen, którego fabuła opiera się o graficzne powieści J.D. Matonti’ego, Chrisa Matonti’ego i Julii Coppola. Jak donoszą zagraniczne media do obsady głosowej dołączyła właśnie dwójka aktorów.

Głosu jednym z głównych bohaterów udzielą Lena Keadey i Luke Wilson. Lena wcieli się w Theę, piękną i proroczą matkę Stowarzyszenia Ochrony Nowej Generacji. Luke z kolei wcieli się w Roboducka, humorystycznego i psotnego pomocnika, którego specjalną umiejętnością jest zianie ogniem.

Do tej pory w obsadzie znajdowali się Finn Wolfhard i Nick Wolfhard, którzy wcielą się w braci bliźniaków oraz Anya Chalotra.

Fabuła New-Gen podąża za braćmi bliźniakami, którzy posiadają supermoce dzięki nanotechnologii. Starają się uchronić futurystyczny świat, w którym nie ma podziałów i wszyscy żyją w pokoju przed niszczycielską nanotechnologiczną wojną.

Źródło: deadline

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również