Netflix zrealizuje anime o postaci Scotta Pilgrima

}

Data: 8 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix pracuje nad kolejnym serialem anime. Opowie on o przygodach Scotta Pilgrima, bohatera serii graficznych powieści Bryana Lee O’Malley’a.

Projekt obecnie jest na wczesnym etapie. Nie otrzymał jeszcze oficjalnego zamówienia na serię, nie posiada także oficjalnego tytułu. Nad jego formą pracują Netflix i UCP Universal.

Jeśli serial powstanie będzie to pierwsze anime z tą postacią. Wcześniej Scott Pilgrim był bohaterem gry wideo Ubisoftu i filmu aktorskiego Edgara Wrighta – Scott Pilgrim kontra świat.

Scenariusz serialu pisze sam Malley. Będzie on także pełnił funkcję producenta wykonawczego wraz z BenDavidem Grabinskim. Obaj panowie zostaną także showrunnerami. Animacją zajmie się japońskie studio Science SARU.

Scott Pilgrim to 23-letni mężczyzna, który wiedzie słodkie, beztroskie życie. Jest niepełnoetatowym muzykiem w rockowym zespole. Spotyka się także z piękną licealistką. Jego życie wywraca się jednak do góry nogami, gdy zakochuje się w oszałamiającej Ramonie Flowers, lecz zdobycie dziewczyny wcale nie jest proste. Scott będzie musiał stawić czoła siedmiu byłym ex-chłopakom Ramony.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dzielnica strachu – pierwsza zapowiedź nowego serialu Puls 2

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.