Netflix zamyka serial Resident Evil: Remedium

}

Data: 27 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Niestety, ale serial Netflixa należący do serii Resident Evil nie zyskał odpowiednich ocen i odpowiedniej oglądalności, został więc anulowany po zaledwie jednym sezonie.

Resident Evil: Remedium to ośmioodcinkowa seria mająca swoją premierę 14 lipca na Netflix. Serial otrzymał kiepskie recenzje, podobnie jak film z ubiegłego roku Resident Evil: Witajcie w Raccoon City, który przy budżecie 25 milionów dolarów zarobił jedynie 45 milionów.

Akcja serialu rozgrywa się w roku 2036. To 14 lat po tym, jak śmiertelny wirus T spowodował globalną apokalipsę zmieniając ludzi i zwierzęta w krwawe monstra. W tym nieprzyjaznym świecie żyje Jade Wesker, córka Alberta Weskera, nikczemnego szefa Umbrella Corporation, którą prześladuje jej przeszłość z New Racoon City, mrożące krew w żyłach związki jej ojca z Umbrellą oraz to co stało się z jej siostrą Billie.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Netflix podaje datę premiery finałowego sezonu Peaky Blinders

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.