Netflix zamówił drugi sezon ”Sandmana”

}

Data: 3 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Po trzech miesiącach od premiery Netflix nareszcie podjął decyzję odnośnie przyszłości serialu Sandman. Produkcja dostała zielone światło na realizację drugiego sezonu.

Serial swoją premierę miał na początku sierpnia i był oglądany przez 69,5 mln godzin w pierwszym tygodniu, 127,5 mln w drugim, 77,2 mln w trzecim i 53,8 mln w czwartym. To rewelacyjne wyniki. Nic więc dziwnego, że podjęto decyzję o kontynuacji.

Sandman powstały na podstawie popularnej serii komiksów stworzonej dla DC przez Neila Gaimana – to mroczna opowieść o przygodach Władcy Snów, w której w dziesięciu epickich odcinkach przeplatają się nowoczesna mitologia i dark fantasy. Twórcami i producentami wykonawczymi serialu są Gaiman, showrunner Allan Heinberg i David S. Goyer.

Sandman, to Sen potężny kosmiczny władca kontrolujący sny i koszmary, który zostaje pojmany i uwięziony na całe stulecie. Gdy w końcu odzyskuje wolność wyrusza przez różne światy i osie czasu, aby naprawić chaos jaki wywołała jego nieobecność. W tytułowej roli Tom Sturridge.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  The Peripheral - Chloë Grace Moretz podróżuje w wirtualnej symulacji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.