Netflix zaadaptuje na serial grę Horizon Zero Dawn – to jednak nie wszystko

}

Data: 28 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Sony potwierdza, że aż trzy z ich popularnych serii gier stworzonych na Playstation doczeka się serialowych ekranizacji.

Dla Netflix powstanie serial na podstawie serii Horizon: Zero Dawn. God of War zaś zrealizowany zostanie dla platformy Amazon Prime Video. Trzecią grą, która doczeka się serialowej ekranizacji jest wyścigowa seria Gran Turismo. Projekt ten nie trafił jednak jeszcze w ręce żadnego dystrybutora.

O żadnym z tych projektów nie wiemy jeszcze zbyt wiele. Są one na wczesnych etapach rozwoju.

Sony i Playstation w ostatnich latach rozwijają wiele projektów opartych na grach wideo. W tym roku premierę miał film Uncharted, HBO pracuje nad serialem The Last of Us, Peacock nad Twisted Metal, a Chad Stahelski wyreżyseruje film Ghost of Tshushima.

To jednak nie wszystko. Sony twierdzi, że obecnie pracuje nad dziesięcioma projektami opartymi na seriach Playstation. Także wychodzi na to, że połowa z nich nie została jeszcze ujawniona.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  David Hasselhoff powraca do telewizji. Wystąpi w serialu szpiegowskim Ze Network

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.