Netflix w lipcu wyemituje koreański dramat – Mr. Sunshine

j

Autor: Weronika Baka

}

Data: 21 czerwca 2018

a

Kategorie: Newsy

Netflix właśnie oficjalnie ogłosił zdobycie licencji na nowy koreański serial fabularny Mr. Sunshine. Twórcami produkcji są Kim Eun-Sook i Lee Eung-Bok, a światowa premiera została zapowiedziana na lipiec.

Twórcy serialu

Napisany przez Kima i wyreżyserowany przez Lee, 24-odcinkowy serial Mr. Sunshine, będzie miał premierę wyłącznie na platformie Netflix, począwszy od 7 lipca. Premiera serialu odbędzie się w Japonii 8 lipca, a reszta świata zobaczy go dopiero 19 lipca.

O czym będzie Mr. Sunshine?

Akcja rozgrywa się w XIX wieku. Pan Sunshine opowiada historię koreańskiego chłopca, urodzonego w rodzinie sługi domowego, podczas ucieczki  na pokład amerykańskiego okrętu wojennego. Chłopiec powraca do ojczyzny, jako oficer marynarki USA. Jak na ironię losu, zakochuje się w córce arystokraty i odkrywa mroczny plan skolonizowania kraju, z którego kiedyś uciekł. W serialu nie zabraknie wątków miłosnych, intryg, wojny i tła politycznego.

Producenci

Mr. Sunshine jest kontynuacją współpracy między pisarzem Kimem a reżyserem Lee, który stworzył międzynarodowe hity. Seria jest produkowana przez Hwa & Dam Pictures, jedną z wiodących koreańskich firm zajmujących się produkcją dramatów, oraz Studio Dragon.

Mr. Sunshine jest według twórców wielkim krokiem ku budowaniu silnego koreańskiego przemysłu filmowego.

Aktorzy

W obsadzie zobaczymy: Lee Byung-hun (Choi), Kim Tae-ri (Ko), Heo Jung-eun (młoda Ko), Yoo Yeon-seok (Goo), Kim Min-jung (Hee-na), Byun Yo-han (Hee-sung).

ZOBACZ TEŻ  Spin-off filmu The Batman traci showrunnera i scenarzystę!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Weronika Baka

Zakochana w kinie dokumentalnym i niezależnym. Lubi seriale skandynawskie, kryminalne i dramaty. Fanka Gry o Tron, Breaking Bad i House of Cards. W serialach poszukuje wyrazistych bohaterów.