Netflix: Sex Education – nowe informacje

j
}

Data: 2 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

Już 11 stycznia odbędzie się premiera nowego serialu Netflixa – Sex Education. To zabawne, rozczulające i czasem zawstydzające spojrzenie na tematy związane z dojrzewaniem – a jest to przecież wspaniały okres trudnych i pięknych chwil, które zwykle pamiętamy do końca życia.

2
fot. Netflix

W Sex Education poznamy Otisa i jego losy, jest to kilkunastoletni chłopiec, a wychowuje go matka – Jean (grana przez znaną wszystkim z Archiwum X Gillian Anderson), która de facto jest seksuologiem. Otrzymamy 8 odcinków pełnych tematów związanych z seksem, tożsamością, miłością oraz pokazujących wzloty i upadki młodych ludzi w tym trudnym świecie. Serial udowadnia w szczery i bardzo prawdziwy sposób, że doświadczenie nie jest wymagane!

3
fot. Netflix

Zobaczcie zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=Pa-u2v3frPI

4
fot. Netflix

Twórcą i scenarzystką Sex Education jest Laurie Nunn. Serial został wyreżyserowany przez Bena Taylora i Kate Herron. Producentami wykonawczymi są Jamie Campbell i Ben Taylor przy współpracy z Sian Robins-Grace. Za produkcję serii dla Netflix odpowiedzialne było studio Eleven.

sex education

ZOBACZ TEŻ  Zatoka świń zostanie zaadaptowana na serial?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.