Netflix realizuje reality show na podstawie Squid Game

}

Data: 15 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Oglądając serial Squid Game chciałeś, -aś znaleźć się w takiej grze? No może niekoniecznie w takiej, ale podobnej, gdzie nad Tobą nie będzie stał mężczyzna z karabinem? Teraz masz na to szansę. Netflix pracuje nad programem typu reality show, który opiera się na formacie znanym z popularnego południowokoreańskiego serialu.

Program powstaje pod nazwą Squid Game: The Challenge. Wziąć udział ma w nim 456 zawodników rywalizujących o nagrodę w wysokości 4,56 miliona dolarów.

Jeśli projekt dojdzie do skutku to pobije rekord zarówno w liczbie zawodników, jak i w kwocie obiecanej wygranej.

Zmagania śmiałków śledzić będziemy na platformie Netflix. Castingi już trwają. Można się zgłosić za pośrednictwem strony SquidGameCasting.com. Jednym z warunków zgłoszenia jest biegła znajomość języka angielskiego. Poszukiwani są zawodnicy z całego świata. W programie zobaczymy znane z serialu gry. Będą jednak także nowe wyzwania.

Projekt jest koprodukcją Studia Lambert i The Garden. Nakręcony zostanie w Wielkiej Brytanii.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Park Jurajski: Obóz Kredowy sezon 2. - zwiastun i data premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.