Netflix pracuje nad aktorskim serialem o Pokemonach

28 lipca 2021 | Newsy

Jak donoszą zagraniczne media we wczesnym stadium rozwoju amerykańskiego giganta streamingowego jest projekt, który z powrotem przeniesie nas do świata Pokemonów. Netflix planuje nakręcić aktorski serial.

W projekt zaangażowany jest Joe Henderson, który ma napisać sceanariusz. Będzie on pełnił także funkcję producenta wykonawczego.

Pokemony powstały w Japonii w 1996 roku. Od tego czasu te fikcyjne istoty podbiły cały świat i na franczyzę składają się nie tylko produkcje animowane czy aktorskie, ale również gry, mangi oraz gadżety.

Netflix już raz zajął się tematyką Pokemonów. W 2019 roku powstał film Pokemon: Detektyw Pikachu, który to stał się wielkim hitem.

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  Sandra Oh w zwiastunie komedii Netflixa Pani Dziekan

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram