Netflix podaje datę premiery 2. sezonu serialu Przeznaczenie: Saga Winx

}

Data: 28 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix udostępnił zakulisowy materiał promujący drugi sezon serialu Przeznaczenie: Saga Winx. Wideo informuje nas także o dacie premiery nowej serii.

Serial powróci już 16 września. Wideo potwierdza także wcześniejsze doniesienia co do angaży. Wiadomo już na pewno, że Miranda Richardson i Daniel Betts wystąpią w drugim sezonie i wcielą się odpowiednio w dyrektorkę Rosalind i profesora Harvey’a.

Nowe epizody wprowadzą także postać Flory (Paulina Chavez), która w serialu animowanym jest jedną z głównych bohaterek i założycielką Klubu Winx.

Przeznaczenie: Saga Winx to aktorska wersja włoskiej, bardzo popularnej kreskówki. Główne bohaterki to nastoletnie przyjaciółki, które poznają świat magii, rywalizacji i miłości, ucząc się panowania nad swoimi niecodziennymi mocami w wyjątkowej szkole z internatem – Alfea. Na co dzień zmagają się też z wyzwaniami, jakie niosą miłość i zazdrość, oraz z… potworami, które zagrażają ich życiu.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Marzec na Netflix!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.