Netflix ogłasza członków obsady nowego serialu Flanagana

}

Data: 13 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Mike Flanagan kontynuuje swoją udaną współpracę z platformą Netflix. Pracuje on obecnie nad limitowanym serialem The Fall of the House of the Usher. Ogłoszono obsadę serialu, nazwiska aktorów poznacie poniżej.

Do serialu dołączyło aż 21 członków obsady. Wśród nich są Michael Trucco, T’Nia Miller, Paola Nuñez, Henry Thomas, Kyleigh Curran, Samantha Sloyan, Rahul Kohli, Kate Siegel, Sauriyan Sapkota, Zach Gilford, Katie Parker, Malcolm Goodwin, Crystal Balint, Aya Furukawa, Daniel Jun, Matt Biedel, Ruth Codd, Annabeth Gish, Igby Rigney, Jayr Tinaco i Robert Longstreet.

Dołączyli oni do wcześniej ogłoszonych Franka Langella, Marka Hamilla, Carla Gugino, Mary McDonnell i Carla Lumbly.

Tytuł serialu pochodzi od noweli Edgara Allana Poego Zagłada domu Usherów. Fabuła produkcji nie ma jednak oprzeć się tylko na tej jednej historii Poego, ale na wielu jego legendarnych pracach. Zagłada domu Usherów ma być jedynie punktem wyjścia.

Opublikowana po raz pierwszy w 1839 roku nowela porusza tematy szaleństwa, izolacji i rodziny. Jej akcja dzieje się w odosobnionej posiadłości przepełnionej śmiercią i mrocznymi sekretami. Fabuła powstającego dla Netflixa serialu nie jest na razie znana. Wiadomo jedynie, że ta limitowana seria składać ma się z ośmiu odcinków. Opisywana jest ona jako epicka opowieść o chciwości, horrorze i tragedii.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Koszmar minionego lata zostanie serialem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.