Netflix odwołuje swoje cztery komedie – jedną z nich jest Profesor Iglesias

}

Data: 6 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix robi czystki w swoich komediowych produkcjach. Właśnie odwołał cztery z nich. Dwie skasowane zostały po zaledwie jednym sezonie.

Nie zobaczymy dalszych przygód bohaterów seriali tj. Profesor Iglesias (3 sezony), Country niania (1 sezon), Mechanicy (1 sezon) i Bonding (2 sezony).

Bonding to sprośny serial przeznaczony raczej dla widzów dorosłych. Jego główną bohaterką jest pewna nowojorska studentka, która wieczorami dorabia sobie jako domina. Składa ona swojemu przyjacielowi gejowi ze szkolnych lat nietypową propozycję.

Mechanicy to komedia z Kevinem Jamesem w roli głównej. Zarządza on zespołem startującym w wyścigach NASCAR. Kiedy jednak władzę przejmuje córka właściciela całego przybytku, wszystko staje na głowie, bowiem zaczyna ona wprowadzać swoje porządki.

Country niania opowiada o aspirującej piosenkarce country, której jednak kariera nie za bardzo wychodzi. Aby związać koniec z końcem przyjmuje ona pracę jako opiekunka piątki przesłodkich dzieciaków, których tata jest przystojnym wdowcem. Kobieta idealnie wpasowuje się w dynamikę rodziny, a z czasem okazuje się, iż ta jest muzycznie utalentowana i wspólnie starają się pomóc wrócić kobiecie na szczyt.

Profesor Iglesias koncentruje się na Gabrielu Iglesiasie, powracającym do zdrowia alkoholiku i nauczycielu historii szkoły publicznej, który uprawia swój zawód w swojej alma mater. Produkcja ta porusza ważne tematy tj. rasowa dyskryminacja, stereotypy czy dręczenie przez rówieśników.

Na decyzję o kasacji Mechników i Country niani po zaledwie jednym sezonie złożyła się zarówno niska oglądalność obu produkcji, jak i liczne krytyczne recenzje.

Źródło: TvLIne

ZOBACZ TEŻ  Seriale podobne do Sexify - TOP 5

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.