Netflix nakręci dokument o Davidzie Beckhamie

}

Data: 2 listopada 2020

a

Kategorie: Newsy

Jak donosi dziennik The Sun David Beckham podpisał umowę z Netflixem na realizację dokumentalnego serialu o życiu jego i jego rodziny. Kontrakt ten opiewa podobno na kwotę aż 16 mln funtów.

Ten jeden z najpopularniejszych angielskich piłkarzy zdecydował się ukazać w dokumentalnym serialu niepublikowane dotąd nigdzie prywatne nagrania z rodzinnych imprez tj. urodziny, Święta itp. Ukazana zostanie także jego droga do wielkiej sławy. Zobaczymy osobiste zdjęcia piłkarza, a także usłyszymy wypowiedzi jego przyjaciół czy kolegów z drużyny. W dokumencie znajdzie się także miejsce na historię miłosną. Poznamy szczegóły z prywatnego życia Victorii i Davida Beckhamów.

Za produkcję dokumentu odpowie Studio 99, które w zeszłym roku założył Beckham. Obecnie trwają poszukiwania reżysera projektu. Premiera serialu z pewnością nie odbędzie się wcześniej niż w 2022 roku.

Źródło: The Sun

ZOBACZ TEŻ  Disney+ na nowo przybliży nam historię Nautilusa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.