Netflix jednak nie zekranizuje Grendela

}

Data: 28 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media Netflix nie pracuje już nad serialem opartym na nagradzanej serii komiksów Dark Horse Matta Wagnera noszących tytuł Grendel.

Projekt otrzymał zamówienie na ośmioodcinkowy sezon, który był już w połowie produkcji. Platforma jednak nagle z niego zrezygnowała, nie podając konkretnych powodów takiej decyzji.

W roli głównej występuje Abubakr Ali, który wciela się w Hunter Rose. To utalentowany szermierz, pisarz i zabójca pragnący pomścić śmierć utraconej miłości. W tym celu idzie na wojnę z przestępczym podziemiem Nowego Jorku. Z czasem jednak zdaje sobie sprawę, że zamiast z nim walczyć, lepiej do niego dołączyć i tak przejmuje władzę nad większością grup przestępczych Nowego Jorku.

Scenarzystą, producentem i showrunnerem serialu jest Andrew Dabb. On i pozostali producenci projektu będą szukać dla niego nowego domu.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Zapowiedź koreańskiej wersji Domu z papieru

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.