Netflix adaptuje na serial animowany Wings of Fire

}

Data: 21 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Netflix zapowiada nową animowaną serię opartą o powieści fantasy Wings of Fire autorstwa Tiu T. Sutherlanda. Za produkcję odpowiedzą Ava DuVernay i ARRAY Filmworks.

Projekt składać ma się z dziesięciu 40-minutowych odcinków. Poznamy losy zaciekłej wojny jaka toczy się od pokoleń między plemionami smoków zamieszkujących epicki świat Pyrrhii.

Pięć młodych smoków musi wypełnić swoją przepowiednię. Mają one zakończyć rozlew krwi i przywrócić spokój w kraju. Od małego trenowane w tajemnicy do swojej misji, wyruszają wreszcie na niebezpieczną misję, która postawi ich twarzą w twarz z prawdziwym ogromem toczącej się dzikiej wojny.

Z animację odpowie Warner Bros. Animation. Dan Milano, Christa Star i Justin Ridge będą pełnić role showrunnerów i producentów wykonawczych.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  13 powodów - będzie trzeci sezon! [i ogromne kontrowersje wokół tej decyzji]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.