Netflix adaptuje na serial animowany Wings of Fire

21 kwietnia 2021 | Newsy

Platforma Netflix zapowiada nową animowaną serię opartą o powieści fantasy Wings of Fire autorstwa Tiu T. Sutherlanda. Za produkcję odpowiedzą Ava DuVernay i ARRAY Filmworks.

Projekt składać ma się z dziesięciu 40-minutowych odcinków. Poznamy losy zaciekłej wojny jaka toczy się od pokoleń między plemionami smoków zamieszkujących epicki świat Pyrrhii.

Pięć młodych smoków musi wypełnić swoją przepowiednię. Mają one zakończyć rozlew krwi i przywrócić spokój w kraju. Od małego trenowane w tajemnicy do swojej misji, wyruszają wreszcie na niebezpieczną misję, która postawi ich twarzą w twarz z prawdziwym ogromem toczącej się dzikiej wojny.

Z animację odpowie Warner Bros. Animation. Dan Milano, Christa Star i Justin Ridge będą pełnić role showrunnerów i producentów wykonawczych.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  13 powodów - będzie trzeci sezon! [i ogromne kontrowersje wokół tej decyzji]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!