Neil Druckmann zakończył swoją pracę na planie The Last of Us

}

Data: 9 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

W Kanadzie trwają obecnie zdjęcia do serialu The Last of Us, opartego na grze wideo od Naughty Dog. Jedną z osób zaangażowanych w projekt jest Neil Druckmann, który pracował nad wspomnianą grą. Miał on wyreżyserować jeden z odcinków serialu. Swoje zadanie wykonał czym pochwalił się w mediach społecznościowych.

Opublikował wpis z widocznym klapsem filmowym, czapką reżysera i panoramą miasta. Jak wynika z opisu zdjęcia czas Druckmanna na planie filmowym dobiegł końca. Podziękował on ekipie za niesamowitą pracę, w którą wkładają wiele pasji. Wyraził także wielkie podekscytowanie powrotem do świata wykreowanego przez Naugthy Dog.

Akcja serialu The Last of Us rozgrywać będzie się w post-apokaliptycznym świecie zniszczonym przez pandemię, przez którą ludzie zmieniają się w krwiożercze bestie. Ta sytuacja trwa już 20 lat. Losy mężczyzny o imieniu Joel i młodej dziewczyny Ellie krzyżują się i razem wyruszają w podróż przez zniszczone Stany Zjednoczone.

W Joela wciela się Pedro Pascal, a Ellie portretuje Bella Ramsey. Pierwszy sezon The Last of Us składać ma się z dziesięciu odcinków, a jego premiera zaplanowana jest na przyszły rok.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  The Last of Us – w Calgary trwa budowanie post-apokaliptycznego miasta

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.