Nawiedzony dwór w Bly – zobaczcie pełną zapowiedź tego serialu grozy!

}

Data: 24 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Platforma Netflix nareszcie udostępniła pełną zapowiedź serialu Nawiedzony dwór w Bly. Produkcja ta jest duchową kontynuacją hitu Mike’a Flanagana pt. Nawiedzony dom na wzgórzu.

Śmierć nie zawsze oznacza koniec. Opiekunka do dzieci pogrąża się w otchłani mrożących krew w żyłach tajemnic w gotyckim romansie. Zajrzymy do wnętrza przerażającego dworu w Bly, gdzie żywi i martwi mieszkają obok siebie. Akcja prawie w całości rozgrywa się w starej wiejskiej rezydencji, którą zamieszkuje guwernantka i dwójka sierot. Fabuła serialu oparta jest o nowelę Henry’ego Jamesa.

Nawiedzonym dworze w Bly występują Victoria Pedretti, Henry Thomas, Oliver Jackson-Cohen, Kate Siegel, T’Nia Miller, Rahul Kohli, Benjamin Evan Ainsworth, Amelie Smith i Amelia Eve.

Premiera serialu już 9 października 2020 roku.

Źródło: youtube.com/netflix polska

ZOBACZ TEŻ  Kolejne postaci wracają do Monterey

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.