dom na nawiedzonym wzgórzu

Nawiedzony dom na wzgórzu – nowy serial Netflixa

15 lutego 2018 | Newsy

j

Popularna platforma streamingowa zamówiła serialową adaptację powieści Shirley Jackson. Kanoniczny już w kręgach wielbicieli grozy Nawiedzony dom na wzgórzu już niebawem zostanie przeniesiony na mały ekran. Premierę zaplanowano na 2018 rok.

Książkowy pierwowzór opowiada o czwórce osób wprowadzających się do owianego złą sławą domostwa. Początkowo myślą, że mają do czynienia wyłącznie z podejrzanymi odgłosami i drzwiami, które same się zamykają. Jednak upiorny, tajemniczy dom przez cały czas gromadzi siły, aby zawładnąć upatrzoną pośród śmiałków ofiarą.

Nawiedzony dom na wzgórzu opublikowano po raz pierwszy w latach 50. XX wieku. Powieść została uznana przez krytyków za jedną z najważniejszych w historii literatury grozy. Doczekała się już dwóch kinowych adaptacji.

ZOBACZ TEŻ  Mystery Science Theatre 3000 anulowany przez Netflix!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy