w

Nauki niezbyt ścisłe będą miały 4. sezon

a.p. bio s3 e1608234142273

Peacock ogłosił właśnie, iż jedna z jego lepszych komedii otrzymała zamówienie na czwarty sezon. Mowa o produkcji Nauki niezbyt ścisłe.

Nowa seria liczyć będzie osiem odcinków i zadebiutuje w 2021 roku. Poniżej możecie zobaczyć wideo z ogłoszeniem.

Serial opowiada o Jacku, profesorze filozofii, który traci pracę na Uniwersytecie Harvarda. Nie ma wyjścia, rozpoczyna pracę jako nauczyciel biologii w szkole średniej. Jack postanawia wykorzystać swoich uczniów, aby odpłacić ludziom, którzy go skrzywdzili.

Za serial odpowiada Mike O’Brien. W obsadzie powrócą Glenn Howerton, Lyric Lewis, Mary Sohn, Jean Villepique, Allisyn Arm, Nick Peine oraz Eddie Leavy.

Serial pierwotnie emitowany był przez NBC jednak ta po drugim sezonie zdecydowała się go skasować. Uratowało go wsparcie fanów i celebrytów, m.in. Marka Hamilla. Dzięki temu już niedługo będziemy mogli cieszyć się czwartym sezonem przygód Jacka.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

best quotes from samuel l. jackson

The Last Days of Ptolemy Grey – Samuel L. Jackson gwiazdą nowego serialu Apple TV+

detektyw murdoch 10. sezon epic drama

Detektyw Murdoch – nadchodzi 10. sezon, premiera już w styczniu!