Natasha Lyonne w serialu ”Poker Face” wykryje każde kłamstwo. Zobacz zwiastun

}

Data: 27 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Peacock opublikowała pierwszy zwiastun swojego kryminału z elementem tajemnicy. Produkcja nosi tytuł Poker Face, a główną rolę w niej gra rosyjska aktorka Natasha Lyonne.

Lyonne wciela się w kobietę, która ma szczególny dar. Umie bowiem wykryć czy ktoś kłamie. Korzystając z tej zdolności wyrusza w podróż, w trakcie której co odcinek spotyka inne postaci zamieszane w różne przestępstwa. Tam gdzie służby nie radzą sobie z rozwiązaniem ich tajemnic, postać Lyonne radzi sobie doskonale.

Twórcą, scenarzystą i reżyserem Poker Face jest Rian Johnson, dla którego to pierwszy samodzielny projekt telewizyjny, nad którym przyszło mu pracować. Obsada serialu prezentuje się gwiazdorsko. Oprócz Lyonne na ekranie ujrzymy także Adriena Brody, Josepha Gordona-Levitta, Stephanie Hsu, Audrey Corsa, Brandona Michaela Halla i Charlesa Meltona.

Premiera Poker Face już 26 stycznia 2023 roku. Serial składa się z 10. odcinków.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Last Light – Matthew Fox w zwiastunie katastroficznego thrillera

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.