flashback

Następna powieść Dana Simmonsa zostanie przeniesiona na ekran

26 lutego 2018 | Newsy

j

Już niebawem zobaczymy serialową adaptację The Terror. Jak informuje Deadline, powstaje też projekt bazujący na powieści Flashback. Proza popularnego pisarza SF zdaje się wyjątkowo inspirująca dla filmowców.

Za Flashback odpowiedzialny będzie Ben Ketai, a w producenckim zespole znalazł się między innymi Gianni Nunnari.

Akcja powieści Simmonsa rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Nowy narkotyk zwany flashback sieje spustoszenie. Psychoaktywna substancja umożliwia przeżycie raz jeszcze najszczęśliwszych chwil ze swojego życia. Głównym bohaterem jest Nick Bottom, policjant, który po śmierci żony uzależnia się od narkotyku. Mężczyzna traci pracę, dobytek, więź z nastoletnim synem, by zatracić się we wspomnieniach. Pewnego dnia Bottom otrzymuje kuszącą propozycję – w zamian za nieograniczony dostęp do flashbacka musi podjąć sprawę morderstwa syna jednego z najbardziej wypływowych prezydenckich doradców.

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin: czy Ciri będzie biała?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram