Następna powieść Dana Simmonsa zostanie przeniesiona na ekran

j
}

Data: 26 lutego 2018

a

Kategorie: Newsy

Już niebawem zobaczymy serialową adaptację The Terror. Jak informuje Deadline, powstaje też projekt bazujący na powieści Flashback. Proza popularnego pisarza SF zdaje się wyjątkowo inspirująca dla filmowców.

Za Flashback odpowiedzialny będzie Ben Ketai, a w producenckim zespole znalazł się między innymi Gianni Nunnari.

Akcja powieści Simmonsa rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Nowy narkotyk zwany flashback sieje spustoszenie. Psychoaktywna substancja umożliwia przeżycie raz jeszcze najszczęśliwszych chwil ze swojego życia. Głównym bohaterem jest Nick Bottom, policjant, który po śmierci żony uzależnia się od narkotyku. Mężczyzna traci pracę, dobytek, więź z nastoletnim synem, by zatracić się we wspomnieniach. Pewnego dnia Bottom otrzymuje kuszącą propozycję – w zamian za nieograniczony dostęp do flashbacka musi podjąć sprawę morderstwa syna jednego z najbardziej wypływowych prezydenckich doradców.

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin: czy Ciri będzie biała?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.