Narcos: Meksyk – sezon 3. finałowym!

}

Data: 14 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Netflix ogłosiła, iż nadchodzący trzeci sezon serialu Narcos: Meksyk będzie tym finałowym. Ostatnia składająca się z 10 odcinków seria zadebiutuje już 5 listopada.

Narcos: Meksyk to kontynuacja serialu Narcos, który również zakończył się trzema sezonami.

Akcja serialu rozgrywa się w Meksyku i ukazuje nam początki współczesnej narkotykowej wojny i narodziny potężnego kartelu z Guadalajary. Sezon trzeci przeniesie nas do lat 90 ubiegłego wieku. Wtedy to nadeszła globalizacja narkotykowej branży. Nowe, niezależne kartele rozpoczynają walkę o przetrwanie wśród politycznych wstrząsów i wielkiej przemocy. W Meksyku pojawia się nowe pokolenie narkotykowych baronów.

W finałowym sezonie zobaczymy nową twarz, to debiutantka Lusia Rubino, która wciela się w Andreę Nuñez, młodą, ambitną i posiadającą jeszcze niczym nie zmącone ideały – dziennikarkę, która chce ujawnić problem korupcji. Zaangażowanie w tę historię przyniesie jej więcej niż się spodziewała.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Designated Survivor – Netflix kasuje uratowany przez siebie serial!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.