Narcos: Meksyk – chaos i szaleństwo w zwiastunie finałowego sezonu

}

Data: 12 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Chaos otwiera możliwości. Netflix przedstawia pełną zapowiedź trzeciego sezonu serialu Narcos: Meksyk. Seria ta będzie finałową.

Akcja serialu rozgrywa się w Meksyku i ukazuje nam początki współczesnej narkotykowej wojny i narodziny potężnego kartelu z Guadalajary. Sezon trzeci przeniesie nas do lat 90 ubiegłego wieku. Wtedy to nadeszła globalizacja narkotykowej branży. Nowe, niezależne kartele rozpoczynają walkę o przetrwanie wśród politycznych wstrząsów i wielkiej przemocy. W Meksyku pojawia się nowe pokolenie narkotykowych baronów.

W finałowym sezonie zobaczymy nową twarz, to debiutantka Lusia Rubino, która wciela się w Andreę Nuñez, młodą, ambitną i posiadającą jeszcze niczym nie zmącone ideały – dziennikarkę, która chce ujawnić problem korupcji. Zaangażowanie w tę historię przyniesie jej więcej niż się spodziewała. Andrea będzie pierwszą w historii serii kobieca narratorką.

Premiera 5 listopada 2021 roku. Finałowy sezon składa się z 10 epizodów.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Seriale podobne do Breaking Bad - TOP 7

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.