Nancy Drew – zwiastun 3. sezonu

11 września 2021 | Newsy

Stacja The CW opublikowała oficjalną zapowiedź nadchodzącego trzeciego sezonu serialu Nancy Drew. Kennedy McMann po raz kolejny wciela się w tytułową panią detektyw, która wraz z przyjaciółmi bada sprawy, w które zamieszane są siły nadprzyrodzone.

Trzeci sezon ukaże nam nowe sprawy, w tym taką, która dotyczy nowego seryjnego mordercy. Nancy oraz jej przyjaciele będą mieć także problem z lunatykowaniem, co czasami może prowadzić do bardzo niebezpiecznych sytuacji.

W obsadzie oprócz McMann znajdują się także Leah Lewis, Tunji Kasim, Alvina August, Maddison Jaizani i Alex Saxon.

Nancy Drew po raz pierwszy pojawiła się w powieściowym cyklu kryminalnym dla młodzieży. Autorów książek jest wielu, ale występują oni pod wspólnym pseudonimem – Carolyn Keene.

Premiera 3. sezonu Nancy Drew już 8 października 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Strażnik Teksasu powróci! W głównej roli gwiazda serialu Nie z tego świata!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram