Nadszedł koniec serialu Świat według Kiepskich!

}

Data: 2 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Najpopularniejszy chyba polski sitcom dobiegł końca. Telewizja Polsat zadecydowała o końcu Świata według Kiepskich. To uwielbiana przez widzów komediowa produkcja, która zyskała miano kultowej.

Świat według Kiepskich zadebiutował 16 marca 1999 roku. Do tej pory doczekał się 588 odcinków, które złożyły się na 34 sezony. Głównym powodem takiej decyzji jest nie tak dawna śmierć dwójki aktorów, którzy wcielali się w głównych. W październiku 2020 roku odszedł Dariusz Gnatowski serialowy 'Boczek’, a w styczniu 2021 roku zmarł Ryszard Kotys, serialowy Marian Paździoch.

Ostatni sezon sitcomu nagrano jeszcze przed pandemią koronawirusa i wystąpili w nim obaj zmarli aktorzy. Polsat finałowe odcinki wyemitował na początku grudnia ubiegłego roku.

Podsumowaniem trwające lata serialu ma być książka, którą stacja wyda wspólnie z wydawnictwem SQN.

W publikacji aktorzy zdradzają kulisy produkcji, opowiadają wiele ciekawych historii związanych z powstawaniem serialu. Oczywiście Andrzej Grabowski jest niewątpliwie królem anegdot i dowcipów i niejednokrotnie wywoła nasz uśmiech – informuje Nina Terentiew.

Książka została już napisana. Jej premiera zaplanowana jest na jesień tego roku z okazji jubileuszu 30-lecia Telewizji Polsat.

Źródło: Wirtualna Polska

ZOBACZ TEŻ  iCarly – zwiastun 2. sezonu nowych przygód Carly Shay

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.