Nadchodzi Wielka Woda! Polski serial o powodzi we Wrocławiu jesienią na Netflix!

}

Data: 12 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Serial inspirowany powodzią tysiąclecia – Wielka Woda w reżyserii Jana Holoubka i Bartłomieja Ignaciuka już jesienią na Netflix!

Lipiec 97 roku, wielka fala powodziowa zbliża się do Wrocławia. Lokalne władze w poszukiwaniu rozwiązania ściągają do miasta wykwalifikowaną hydrolożkę, Jaśminę Tremer. Czy Jaśmina poradzi sobie z żywiołem, biurokracją i mętną przeszłością?

Zobaczcie jak serial prezentuje się na pierwszym teaserze:

A oto pierwsze kadry z Wielkiej Wody:

wielka woda 1
wielka woda 2
wielka woda 3
wielka woda 4
wielka woda 5
wielka woda 6
wielka woda 7

Wielka Woda to sześcioodcinkowy dramat katastroficzny, inspirowany wydarzeniami z okresu powodzi tysiąclecia, która nawiedziła Wrocław i okolice w 1997 roku, w reżyserii Jana Holoubka oraz Bartłomieja Ignaciuka, według scenariuszy Kaspra Bajona i Kingi Krzemińskiej. Pomysłodawczynią i producentką serialu jest Anna Kępińska. W rolach głównych: Agnieszka Żulewska, Tomasz Schuchardt, Anna Dymna, Tomasz Kot oraz Ireneusz Czop.

Premiera jesienią, tylko na Netflix.

Źródło: Netflix/fot. Netflix

ZOBACZ TEŻ  Euforia - serial wraca z dwoma odcinkami specjalnymi

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.