Nadchodzi Walker Independence – prequel serialu Walker

}

Data: 4 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Już za dwa dni, tj. 6 października na The CW zadebiutuje serial Walker Independence będący prequelem oraz spin-offem serii Walker.

Akcja serialu Walker: Independence rozgrywać będzie się pod koniec XIX wieku. Główna bohaterka to Abby Walker, bogata mieszkanka Bostonu, która doświadcza tragicznego wydarzenia. Podczas podróży na Zachód, na jej oczach ktoś morduje jej męża. Abby zła i z chęcią zemsty przystaje do sympatycznie wyglądającego łotra Hoyta Rawlinsa, który poszukuje celu swojego życia. Razem podróżują i trafiają do miejscowości Independence w Teksasie, której eklektyczni mieszkańcy uciekają przed własną burzliwą przeszłością, chroniąc się w spokojnym z pozoru miasteczku i starając się spełnić swoje marzenia. Abby i Hoyt staną się prowodyrami zmian w mieście, w którym nic nie jest tym czym się wydaje.

Za powstanie tej serii odpowiadają twórczyni i showrunnerka Walker Anny Fricke, scenarzysta i producent wykonawczy Seamus Fahey i sam Jared Padalecki, który pełni funkcję producenta wykonawczego. W projekt zaangażowani są także Dan Lin i Lindsey Liberatore.

W rolach głównych występują Katherine McNamara, Matt Barr, and Greg Hovanessian. Additionally, Lawrence Kao, Justin Johnson Cortez, Philemon Chambers, Katie Findlay i Gabriela Quezada.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Projekt Manhattan powraca z 2. sezonem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.