Nadchodzi koniec anime ”Pokemon”!

}

Data: 19 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

W przyszłym roku zakończy się zapoczątkowana w drugiej połowie lat 90. XX wieku 'era pokemonów’. Serial Pokemon, który wypromował Asha i Pikachu dobiega końca.

Japońskie anime Pokemon kończy się po 25 latach. Finałowe odcinki wyemitowane zostaną w Japonii 13 stycznia. W 11 epizodach pożegnamy się z Ashem i Pikachu.

To jednak nie koniec świata Pokemonów. Także w przyszłym roku zadebiutować ma nowy serial, tylko z innymi bohaterami. We wspólną podróż po regionie Paldea odbędą Liko i Roy.

Zerknijcie na zapowiedź końca starej serii i początku nowej:

Pokemon to serial, który opowiada o chłopcu, trenerze pokemonów Ashu Ketchupie, który marzy o zdobyciu tytułu Mistrza Pokemon. Wraz z Pikachu, z którym się zaprzyjaźnia wyrusza w długą podróż, walcząc i zbierając Pokemony i co rusz zmagając się z Drużyną R.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Gra o tron będzie miała spin-offa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.