Nadchodzi 3. sezon serialu Ramy

}

Data: 27 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Nominowana do nagrody Emmy seria Hulu nosząca tytuł Ramy ukazująca problemy, z jakimi amerykańscy muzułmanie borykają się na co dzień, powraca z trzecim sezonem.

Ramy Hassan (Ramy Youssef) jest młodym Amerykaninem o egipskich korzeniach, członkiem pierwszego pokolenia, którego urodziło się w nowej ojczyźnie. Pewnego dnia postanawia wyruszyć w duchową podróż w politycznie podzielonej sąsiedztwie w New Jersey. Serial RAMY opowiada o wyzwaniach, jakie wiążą się z balansowaniem między światem muzułmańskiej społeczności, której członkowie uważają, że całe życie jest sprawdzianem moralnym oraz życiem beztroskiego millenialsa przekonanego, że można żyć, nie ponosząc za to żadnych konsekwencji.

Premiera nowych epizodów już 30 września na Hulu. Od razu udostępniony zostanie cały, składający się z 10 odcinków sezon trzeci.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Halston – spadkobiercy projektanta nie są zadowoleni z tej produkcji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.