Na poboczu – nowy miniserial polityczny z Hugh Laurie w roli głównej

}

Data: 20 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Na poboczu to czteroczęściowy thriller polityczny o charyzmatycznym polityku, którego życie zawodowe i prywatne zostaje wystawione na próbę za sprawą knujących przeciwko niemu wrogów.

Peter Laurence (Hugh Laurie) jest charyzmatycznym politykiem, którego życie zawodowe i prywatne zostaje wystawione na próbę za sprawą knujących przeciwko niemu wrogów. Kiedy kolejne rewelacje na jego temat zaczynają wychodzić na światło dzienne, wolny od poczucia winy i wyrzutów sumienia bohater, umiejętnie balansuje między sukcesem a porażką. Mężczyzna stara się realizować własne polityczne zamierzenia, podczas gdy inni szukają sposobu, aby go zniszczyć.

Autorem scenariusza jest nominowany do Oscara David Hare, a reżyserem Michael Keillor.

na poboczu roadkill ep1 the forge 011 1000
fot. HBO

Pierwszy odcinek dostępny jest w HBO GO od wczoraj, tj. 19 października. Premiery kolejnych odcinków odbywać się będą co tydzień, w poniedziałki. Emisja na antenie HBO3 zaplanowana została od 15 listopada. Serial liczy 4 odcinki.

Źródło: HBO

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin: Zmora wilka – teaser, obsada i zdjęcia głównych bohaterów

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.